fbpx
Redakcja

Rekrutujemy! Wsiądź na pokład „Znaku”

Sprawnie nawigujesz zarówno pośród oferty Netflixa i podkastów, jak i wysmakowanych książek i muzeów? Dobrze się komunikujesz, łatwo się nie zrażasz, planujesz i liczysz? Zapraszamy Cię do „Znaku”!

Szukamy specjalistki / specjalisty ds. promocji w miesięczniku „Znak” – osoby, która sprawi, że wysokiej jakości treści trafią do szerokiej grupy czytelniczek i czytelników.

Za co będziesz odpowiedzialna / odpowiedzialny?

Samodzielne opracowywanie i realizacja kampanii promocyjno-reklamowych miesięcznika, książek i innych produktów tworzonych przez redakcję; budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z mediami, dziennikarzami i autorami; organizacja eventów literackich; współpraca z pozostałymi uczestnikami projektów (redaktorami, grafikami, drukarniami, fotografami, producentami filmów itp.).

Na czym nam zależy?

Praktycznej znajomości narzędzi internetowych i możliwości ich wykorzystania w branży wydawniczej, orientacji w zjawiskach kultury współczesnej, wysokich zdolnościach komunikacyjnych, umiejętności pisania tekstów promocyjno-marketingowych, świeżych i odważnych pomysłach, energiczności i zaangażowaniu, a także odpowiedzialności, mocnym stąpaniu po ziemi i umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy?

Możliwość współtworzenia i rozwoju pisma o utrwalonej pozycji w ramach jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych grup wydawniczych w Polsce, pełnoetatowe zatrudnienie w zgranym, kilkuosobowym zespole, kontakty z ciekawymi osobowościami, możliwości realizacji nieszablonowych pomysłów; świetną lokalizację w centrum Krakowa; dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej oraz do niezliczonej ilości książek Wydawnictwa Znak, karty Multisport i Sodexo Lunchpass.

Zachęcamy do aplikowania: https://bit.ly/rekrutacja_Znak