fbpx

Pobudzamy umysły, pielęgnujemy wrażliwośćTworzymy to pismo dla Ciebie, zostań z nami na dłużej. Cyfrowo, w papierze, a najlepiej w obu tych formach.

Popularne

Prenumerata odnawialna i dostęp cyfrowy

28.99zł /miesiąc


  • co miesiąc nowe wydanie papierowe
  • dostawa w cenie, terminowy kurier dostarczy „Znak” pod Twoje drzwi
  • dostęp do wszystkich treści online, również do archiwum
  • dostęp do e-wydań
  • automatyczne odnowienie, rezygnujesz, kiedy chcesz
Wybierz
Od ręki

Subskrypcja cyfrowa

11zł /miesiąc


  • dostęp do wszystkich treści online, również do archiwum
  • automatyczne odnowienie, rezygnujesz, kiedy chcesz
  • czytasz „Znak” tak, jak Ci wygodnie
Wybierz

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Po założeniu konta i zalogowaniu możesz przeczytać w całości za darmo 1 artykuł w miesiącu. Więcej dostępne po zakupieniu subskrypcji bądź prenumeraty odnawialnej wraz z dostępem cyfrowym.

Po zakupie subskrypcji uzyskujesz błyskawiczny dostęp do wszystkich artykułów ze strony internetowej miesięcznika „Znak” na okres jednego miesiąca.  Subskrypcja jest automatycznie odnawiana, ale Ty decydujesz, kiedy ją przerwać.

Obecnie taki zakup jest niemożliwy. Zachęcamy do korzystania z formularza, przygotowaliśmy go w taki sposób, by był maksymalnie przystępny w obsłudze.

Klientów instytucjonalnych prosimy o kontakt z sieciami Kolporter i Garmond. Klienci indywidualni obecnie prenumeratę mogą zamówić wyłącznie u nas – w formie prenumeraty odnawialnej.

Nie, prenumerata odnawialna nie obejmuje numerów archiwalnych – numery miesięcznika, które już się ukazały, można kupić pojedynczo po atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. Subskrypcja cyfrowa umożliwia jednak dostęp do wszystkich treści – także archiwalnych.

Pojedyncze numery „Znaku” możesz kupić w naszej księgarni internetowej.

Stacjonarnie nasz miesięcznik  dostępny jest w  Empikach i salonach prasowych w całej Polsce, a także w wybranych księgarniach. Możesz nas szukać także w Bonito.pl i Empik.com.

Co miesiąc każdy z prenumeratorów otrzymuje kod umożliwiający darmowe pobranie aktualnego e-wydania „Znaku” na platformie Woblink.com. Wystarczy odebrać e-mail, zalogować się na prywatne konto na Woblinku, wprowadzić otrzymany kod i ebook „Znaku” jest Twój.

Taka prenumerata jest możliwa w serwisie publio.pl.

Regularny dostęp do e-wydań mają także prenumeratorzy papierowego „Znaku”. Czytelników zainteresowanych wyłącznie treściami z numerów, zapraszamy do zakupu subskrypcji cyfrowej i czytania „Znaku” w wersji online.

Czytelników z zagranicy zachęcamy do zakupu subskrypcji cyfrowej, umożliwiającej dostęp do treści „Znaku” w dowolnym miejscu na świecie. A jeśli zależy Wam na wydaniach papierowych, polecamy zakup prenumeraty w sieci Ruch.

Możesz przerwać subskrypcję, kiedy chcesz po zalogowaniu na poziomie Twojego konta klienta.

Skontaktuj się z nami pod adresem: prenumerata@znak.com.pl