Czy chodzą Państwo na koncerty? Siedzę właśnie w pociągu relacji Warszawa–Poznań, wracam z występu solowego Igora Herbuta i nie mogę się otrząsnąć i pozbierać. Zawsze, kiedy wychodzę z koncertu, który poruszy mnie mocniej niż zwykle, czuję, jaki to luksus móc zanurzyć się na dwie godziny w świecie artysty, zapomnieć o wszystkich własnych zmartwieniach albo – wręcz przeciwnie – uzmysłowić sobie, że ktoś ze sceny mówi nam…
Blogerka od 2006 r., tworzy whiteplate.com. Autorka książek kulinarnych, miłośniczka Azji i domowego wypieku chleba. Warszawianka mieszkająca od niedawna w Poznaniu. Mama trzech córek