Siedzę na ławce przy ul. Święty Marcin w Poznaniu. Patrzę na przejeżdżające tramwaje i mijających mnie ludzi. Na twarzy czuję pierwsze promienie wiosennego słońca. Przyszłam tu po jodze. Moje serce wypełniło się spokojem i chciałam tę chwilę zatrzymać na dłużej, ciesząc się pogodą, zdrowiem, pracą. Po wielu latach wróciłam na matę i za każdym razem, kiedy na niej stoję, przypominam sobie początki. Miałam ledwo…
Blogerka od 2006 r., tworzy whiteplate.com. Autorka książek kulinarnych, miłośniczka Azji i domowego wypieku chleba. Warszawianka mieszkająca od niedawna w Poznaniu. Mama trzech córek