Debiutowała powieścią Wniebogłos (2023) nominowaną m.in. do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy oraz Nagrody im. Gombrowicza. W 2024 r. została laureatką Nagrody Kościelskich, a w 2025 r. otrzymała Stypendium im. Albrechta Lemppa przyznawane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej
Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Możesz zaakceptować wszystkie lub dostosować ustawienia. Więcej w naszej polityce prywatności.
Szanujemy Twoją prywatność. Poniżej możesz zdecydować, które kategorie plików cookie chcesz zaakceptować. Niezbędne cookie są zawsze aktywne — bez nich strona nie działa prawidłowo.