Pomagamy odnaleźć głębię i uczymy dystansuTworzymy to pismo dla Ciebie, zostań z nami na dłużej. Wybierz swoją prenumeratę

Prenumerata 6 miesięcy

150 zł

dostawa gratis!

Wybierz
  • 6 papierowych wydań
  • dostęp do e-wydań numerów zakupionych w prenumeracie

Prenumerata 24 miesiące

480 zł

dostawa gratis!

Wybierz
  • 22 papierowe wydania
  • dostęp do e-wydań numerów zakupionych w prenumeracie
  • 3 książki w prezencie

Najpiękniejszy polski magazyn intelektualny

Najczęściej zadawane pytania

To proste! Zamiast danych zamawiającego w formularzu należy wpisać dane osoby obdarowywanej, a następnie dokonać opłaty.

Dostęp do e-wydań mają wszyscy prenumeratorzy papierowego „Znaku”. Czytelników zainteresowanych wyłącznie elektroniczną odsłoną naszego miesięcznika zapraszamy do serwisu Publio – prenumeratę można tam zamówić, wchodząc w dowolny numer „Znaku” i wybierając dostosowaną do siebie ofertę kupna.

Tak, zasady są podobne jak w przypadku prenumeraty krajowej.

Roczną prenumeratę zagraniczną można rozpocząć od dowolnego bieżącego lub przyszłego numeru. Oferta prenumeraty zagranicznej nie obejmuje gratisowych książek. Koszty prenumeraty rocznej wraz z opłatą za wysyłkę lotniczą: Europa – 95€ lub 105$; Ameryka Pn. i Afryka – 120$; Ameryka Pd. i Łac., Azja – 130$ Australia i Oceania – 160$ (według aktualnego kursu NBP). Zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres: prenumerata@znak.com.pl.

Prenumerata nie obejmuje numerów archiwalnych – numery miesięcznika, które już się ukazały, można kupić pojedynczo po atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Warunki odstąpienia od zakupionej prenumeraty określa szczegółowo § 5. Regulaminu prenumeraty Miesięcznika ZNAK

Pojedyncze numery „Znaku” możesz kupić w naszej księgarni internetowej w księgarni znak.com.pl. Stacjonarnie kupicie nasz miesięcznik w  Empikach i salonach prasowych w całej Polsce, a także w wybranych księgarniach (sprawdź). Możesz nas szukać także w Bonito.pl i Empik.com.

Obecnie przeczytać można bezpłatnie wszystkie artykuły, które ukazały się co najmniej rok temu. Na naszej stronie dostępne są także wszystkie recenzje i teksty publicystyczne. Teksty i wywiady z najnowszych numerów można jednak przeczytać tylko we fragmencie.

Każdy z prenumeratorów będzie otrzymywać kod umożliwiający darmowe pobranie aktualnych e-wydań „Znaku” na platformie Woblink.com. Wystarczy odebrać e-mail, zalogować się na prywatne konto na Woblinku, wprowadzić otrzymany kod i ebook „Znaku” jest Twój.